O FIRMIE

Firma ProfessNet to ponad 8 lat nieprzerwanej działalności na rynku ICT, budowania doświadczenia oraz udziału w wielu prestiżowych projektach.

Celem Spółki jest budowanie przewagi konkurencyjnej dla naszych klientów poprzez ciągłe podnoszenie jakości dostarczanych usług oraz zapewnienie utrzymania wszystkich komponentów dla środowisk informatycznych, kładąc szczególny nacisk na krytyczne systemy biznesowe. Ciągły rozwój, certyfikacje oraz udział w szkoleniach powoduje, że nasz Zespół zarówno techniczny jak i sprzedażowy są w stanie zaadresować naszym klientom najlepsze rozwiązania dostępne na rynku lub też prowadząc projekt dostarczyć w pełni spersonalizowane produkty, które najlepiej wpisywać się będą w potrzeby oraz działalność klientów.Pomagamy ponad 50 przedsiębiorstwom w osiągnięciu ich celów biznesowych poprzez rozwiązania IT oraz dostarczane wsparcie.
Poświęcamy czas na zrozumienie potrzeb klientów, w jaki sposób używać technologii oraz przygotowujemy rekomendacje aby zapewnić, że technologia wspomoże w odniesieniu sukcesu.
Pracujemy proaktywnie aby zapewnić, że technologia zawsze będzie wspierała biznes, dzięki czemu kiedy to tylko wymagane reagujemy w bardzo krótkim czasie.
Priorytetem są dla nas dostępność danych oraz ich bezpieczeństwo. Dlatego też chronimy firmy przed cyber atakami oraz wdrażamy niezawodne rozwiązania do backupu i odtwarzania środowisk w sytuacjach kryzysowych.

Stabilny wzrost, budowanie kompetencji oraz dostarczanie unikalnej wartości dodanej na rynku, zaowocowały licznym gronem klientów czyniąc ProfessNet stabilnym partnerem.


DLACZEGO PROFESSNET
Dzięki wielu rodzajom modeli usługowych, które dostarczamy możecie Państwo wybrać strategię, która będzie najlepiej dopasowana do Państwa rodzaju biznesu. Co za tym idzie zapewnimy Państwa biznesowi wymaganą ciągłość oraz bezpieczeństwo bez względu na lokalizację oraz strefę czasową.


Elastyczność Dostępność
Dostosujemy usługi oraz strukturę cenową do każdego rodzaju wymagań oraz budżetu IT. Jesteśmy w stanie zapewnić zapotrzebowanie na dostępność w trybie 8/5 lub 24/7. Wsparcie prowadzone jest w językach polskim oraz angielskim.
Background Regionalna obecność
Posiadamy znajomość szerokiej technologii, rozwiązań oraz narzędzi, dzięki czemu dostarczamy doświadczenie oraz wysoką jakość. Jesteśmy w stanie zapewnić obecność na terenach krajów w Europie jak i poza nią.