SOLUTIONS

Lista
fortinet

Rozwiązania Fortinet

Kategoria: Bezpieczeństwo IT

Firma Fortinet jest czołowym na świecie dostawcą wysoko wydajnych informatycznych rozwiązań zabezpieczających, które umożliwiają jej klientom ochronę i kontrolę używanej infrastruktury informatycznej. Jej specjalnie opracowane, zintegrowane technologie zabezpieczeń wraz z usługami FortiGuard badającymi zagrożenia zapewniają klientom niezwykle skuteczną ochronę treści dotrzymującą kroku nieustannie rozwijającym się zagrożeniom.


Z oferty rozwiązań Fortinet korzysta ponad 225 000 klientów na całym świecie, w tym większość przedsiębiorstw z listy Global 1000, usługodawców i instytucji państwowych. Pozwalają im one wzmacniać bezpieczeństwo, upraszczać infrastrukturę sieci i obniżać całkowity koszt posiadania.

Fortinet chroni nieustannie rozwijające się sieci we wszystkich branżach i regionach świata — od punktów końcowych i urządzeń przenośnych, aż po obrzeża i rdzeń sieci, w tym także bazy danych, systemy komunikacyjne i aplikacje webowe.

Rozwiązania z zakresu zabezpieczeń sieciowych

Rozwiązania Fortinet z zakresu zabezpieczeń sieciowych otwiera FortiGate - wielofunkcyjna platforma zabezpieczeń zapewniająca niezrównaną wydajność i ochronę przy jednoczesnym uproszczeniu sieci. Fortinet oferuje szeroki wybór modeli, które zaspokoją wszystkie wymagania związane z wdrażaniem — od małych biur, po bardzo duże przedsiębiorstwa, usługodawców i operatorów sieci. Platformy FortiGate łączą system operacyjny FortiOS z procesorami FortiASIC oraz procesorami następnej generacji, dzięki czemu zapewniają kompleksową, skuteczną ochronę sieci. Wszystkie rozwiązania FortiGate obejmują najbogatszy zestaw funkcji ochrony i sieciowych na rynku.

Fortinet

Poza platformą FortiGate, Fortinet oferuje kompleksowy wybór bram zabezpieczających i specjalistycznych rozwiązań zabezpieczeń, które gwarantują maksymalną ochronę wszystkich obszarów sieci. Całościowe rozwiązania Fortinet pomagają chronić rozszerzone sieci, obniżając zarazem całkowity koszt posiadania i zapewniając elastyczną, skalowalną ścieżkę rozbudowy.

Gama produktów Fortinet

 • r1FortiADC - Kontroler dostarczania aplikacji
 • r2FortiAnalyzer - Analiza dzienników
 • r3FortiAP - Ochrona bezprzewodowa
 • r4FortiAuthenticator - Uwierzytelnianie
 • r5FortiCamera - Monitoring wideo IP
 • r6FortiClient - Bezpieczeństwo punktów końcowych
 • r7FortiCloud - Logowanie i obsługa administracyjna chmur
 • r8FortiDB - Bezpieczeństwo baz danych
 • r9FortiDDoS - Ochrona przed atakami DDoS
 • r10FortiMail - Ochrona poczty e-mail
 • r11FortiManager - Scentralizowane zarządzanie
 • r12FortiSandbox - Ochrona przed zaawansowanymi zagrożeniami
 • r13FortiToken - Token uwierzytelniania dwuskładnikowego (2FA)
 • r14FortiVoice - Systemy telefoniczne IP PBX
 • r15FortiWeb - Firewall aplikacji webowych
 • r16FortiWiFi - UTM z dostępem bezprzewodowym
HPE

Rozwiązania Hewlett Packard Enterprise

Kategoria: Sieci i zarządzanie infrastrukturą IT, Pamięci masowe i serwery

Hewlett Packard Enterprise to międzynarodowy koncern powstały 1 listopada 2015 r. po podziale firmy Hewlett-Packard. Firma skupia się na dostarczaniu urządzeń serwerowych, storage i sieciowych. Zapewnia także wsparcie i oprogramowanie do sprzedawanych rozwiązań.


HPE Serwery

Oferta HPE obejmuje pełny asortyment serwerów dla klientów o najwyższych wymaganiach, od małych firm po wielkie korporacje. Montowane krawędziowo serwery modułowe (blade), serwery stojakowe, serwery dedykowane, czy też serwery z najwyższej półki zawsze będą niezawodne, skalowalne i bezpieczne.

Więcej informacji na stronie producenta.

HPE Software

W ramach HPE Software klientom końcowym oferowany jest szeroki asortyment produktów pozwalających na optymalizację procesów biznesowych przedsiębiorstwa (BTO - Business Technology Optimization)

Rozwiązania BTO pozwalają upewnić się, że każdy dolar, euro, czy złotówka zainwestowana w IT, oraz każda aplikacja wykorzystywana w przedsiębiorstwie pozwoli osiągnąć założone przez firmę cele biznesowe. W odróżnieniu od innego oprogramowania i narzędzi, które koncentrują się tylko na wewnętrznych procesach, HP BTO optymalizuje strategiczne zależności pomiędzy technologią a biznesem.

Więcej informacji na stronie producenta.

HPE Networking

Rozwiązania sieciowe HPE zostały opracowane z myślą o małych i średnich firmach. W ofercie producenta znajduje się wiele kompatybilnych rozwiązań, które współpracują z istniejącą strukturą IT w celu zapewnienia komunikacji między zasobami firmy. Portfolio HPE obejmuje: przełączniki – zarządzalne i niezarządzalne, punkty dostępowe, transceivery oraz oprogramowanie pozwalające na zarządzanie sieciami.

Więcej informacji na stronie producenta.

Aruba Networks w strukturze HPE

19 maja 2015 HPE przejęło Aruba Networks – wiodącego dostawcę nowatorskich rozwiązań IT zapewniających dostęp do internetu. Dostarczane przez Aruba rozwiązania umacniają organizacje w obsłudze użytkowników #GenMobile, którzy bazują na aplikacjach chmurowych w swojej pracy i życiu prywatnym. Od momentu przejęcia, Aruba, wraz ze swoimi wyspecjalizowanymi innowacjami, sprzedażą i marketingiem, stanowi uzupełnienie oferty HPE. Wspólne działania obu firm dostarczają rozwiązania nowej generacji.

fortinet

Jabra

Kategoria: Infrastrukura telekomunikacyjna

Jabra, jedna z marek firmy GN, umacnia swoją pozycję jednego z wiodących i najszybciej rozwijających się dostawców zestawów słuchawkowych. Głównym celem GN jest projektowanie, produkcja i sprzedaż różnorodnych przewodowych i bezprzewodowych zestawów słuchawkowych dla użytkowników indywidualnych oraz dla pracowników biur i call center. Pozostałe działania GN obejmują również produkcję oryginalnych urządzeń OEM, przeznaczonych dla licznej grupy globalnych odbiorców, takich jak producenci telefonów komórkowych, komputerów i palmtopów.


Ciesząca się dużym uznaniem w branży gama zestawów słuchawkowych obejmuje modele bezprzewodowe i przewodowe, wśród których każdy użytkownik ceniący mobilny styl życia znajdzie coś dla siebie. Produkty firmy Jabra należą do jednych z najczęściej sprzedawanych zestawów na rynku. Za wygląd i zastosowane rozwiązania techniczne produkty Jabra wielokrotnie zdobywały nagrody i wyróżnienia, takie jak nagroda CES Innovation, iF product design, Red Dot Mobile Choice Best Accessory, T3 Gold oraz CNET Editor’s Choice.

Innowacyjność to podstawa GN jest dumny z nowatorskiego podejścia do tworzenia produktów. W 2006 r. firma wprowadziła na rynek ponad 40 nowych produktów, z których wiele zdobyło uznanie użytkowników. Jednakże innowacyjność była znakiem firmowym od początku istnienia firmy Jabra. W historii firmy można znaleźć wiele produktów, które wyznaczały nowe standardy w branży.

ProfessNet oferuje wszystkie produkty Jabra takie jak:

Przewodowe zestawy słuchawkowe;
Głośniki muzyczne;
Zestawy głośnomówiące;
Bezprzewodowe zestawy słuchawkowe.

Rozwiązania Jabra Speak to również idealne rozwiązania do salek spotkań dla wymagających konsumentów.

Jabra
PaloAlto

PaloAlto

Kategoria: Bezpieczeństwo IT

Firma PaloAlto Networks jest producentem innowacyjnej platformy bezpieczeństwa (Next-Generation Security Platform), która została zaprojektowana i stworzona do realizacji procesu bezpiecznego udostępniania aplikacji i ochrony przed znanymi jak i nieznanymi zagrożeniami w sieci, chmurze i na punktach końcowych. Jednocześnie natywna integracja poszczególnych elementów architektury pozytywnie wpływa na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa przy jednoczesnym obniżeniu kosztów utrzymania takiego systemu.


Pełna architektura systemu składa się z następujących elementów:

PaloAlto

1. Next Generation Firewall - system zabezpieczeń oparty na polityce bezpieczeństwa bazującej na użytkownikach i granularnej kontroli używanych przez nich aplikacji oraz zawartości transmitowanej poprzez sieć przedsiębiorstwa.

2. Advanced Endpoint Protection - zaawansowany system zabezpieczeń dla komputerów roboczych oraz serwerów. Realizuje funkcję ochronną w innowacyjny sposób oraz potrafi zabezpieczyć organizacje przed wektorami ataku w postaci Exploit i Malware jednocześnie nie obciążając mocno stacji użytkowników

3. Threat Intelligence Cloud – dodatkowe usługi pozwalające na efektywną wymianę danych o zagrożeniach pomiędzy komponentami systemu, umożliwiające zaawansowaną analitykę oraz zabezpieczające przed atakami dnia zerowego.

PaloAlto
StormShield

StormShield

Kategoria: Bezpieczeństwo IT

Firma STORMSHIELD, która w 1998 roku (wówczas NETASQ) założyła, że optymalny poziom bezpieczeństwa zapewni integracja modułów działających na rynku, jako osobne rozwiązania zaproponowała własną technologię wiążąc zaporę sieciową z systemem IPS na poziomie jądra. Rynek docenił oryginalność myślenia i przyjął tę innowację z otwartymi ramionami – rozwiązania firmy STORMSHIELD z powodzeniem funkcjonują już w 50 krajach, pozostając jedynym dostępnym zabezpieczeniem ściśle łączącym najważniejsze elementy ochrony sieci. Głównym celem STORMSHIELD jest dostarczanie optymalnych rozwiązań bezpieczeństwa teleinformatycznego, dedykowanych potrzebom rynku europejskiego.


Stormshield
EN

6. ExtremeNetworks

Kategoria: Bezpieczeństwo IT, Sieci i zarządzanie infrastrukturą IT

EN

Firma Extreme Networks, Inc. (NASDAQ: EXTR) oferuje wsparte oprogramowaniem rozwiązania sieciowe (SDN), które pomagają działom IT na całym świecie osiągnąć wyjątkowe korzyści biznesowe – silniejsze relacje z klientami, partnerami i pracownikami. Te relacje z kolei przekładają się na wyższą sprzedaż, niższe koszty operacyjne oraz większy udział w rynku i lepszą rozpoznawalność. Od sieci przewodowej po bezprzewodową, od stacji roboczych po centra danych, od małych firm po wielkie korporacje, podejmujemy ekstremalne działania by pomagać naszym klientom. Zapewniamy dział wsparcia technicznego, w którym pracują wyłącznie nasi pracownicy. Nasi klienci to znane na całym świecie organizacje z sektorów takich jak biznes, edukacja, administracja publiczna, opieka zdrowotna, produkcja czy hotelarstwo.


Rozwiązania Extreme to więcej niż sprzęt

Czerpiąc z wizji opierającej się na tym, że sieć zapewnia łączność, która z kolei wpływa na prowadzoną przez Państwa działalność, skupiliśmy się na stworzeniu zestawu narzędzi softwareowych oraz systemu operacyjnego pozwalających na kontrolę indywidualnych polityk w całej sieci z poziomu jednego węzła. Platforma analityczna koreluje poziom wykorzystania zasobów sieci z wydajnością jej pracy a nasza inteligentna płaszczyzna kontroli dostosowuje w czasie rzeczywistym konfiguracje środowiska do bieżących potrzeb. Co więcej, rozszerzyliśmy kontrolę poza sieć fizyczną, obejmując także infrastrukturę działającą w chmurze – optymalizuje to Państwa sieć i aplikacje, niezależne od tego gdzie się znajdują.


EN

Realizowana przez nas ewolucja oferty produktów i status jednego z wiodących dostawców rozwiązań SDN, oznacza, że Extreme może dostarczać infrastrukturę IT, która jest szybka, niezwodna i dostosowuje się do potrzeb użytkowników, aplikacji oraz zagrożeń bezpieczeństwa.


Oferta produktowa:


EN
Fujistu

Fujitsu

Kategoria: Infrastruktura telekomunikacyjna, Pamięci masowe i serwery, Stacje robocze

EN

Fujitsu jest wiodącą firmą komputerową w Europie, której strategicznym celem jest dostarczanie rozwiązań, usług serwisowych i produktów nowej generacji z zakresu Mobility i Dynamic Data Center. Szerokie portfolio produktów zawiera wszystkie klasy urządzeń począwszy od palmtopów, przez desktopy, a kończąc na rozwiązaniach klasy enterprise. Firma uzyskała silną pozycję na wszystkich kluczowych rynkach Europy, Środkowego Wschodu i Afryki. Fujitsu oferuje produkty i rozwiązania spełniające wymagania dużych korporacji, małych i średnich przedsiębiorstw oraz użytkowników prywatnych.


Doradzamy, wdrażamy oraz utrzymujemy infrastruktury w oparciu o produkty Lenovo.

Fujitsu
Polycom

Polycom

Kategoria: Infrastruktura telekomunikacyjna

Polycom jest światowym liderem w zakresie zunifikowanych rozwiązań komunikacji i współdziałania. Integrując w najszerszym stopniu rozwiązania wideo, przewodowej i bezprzewodowej transmisji głosu oraz dzielenia się treściami w wysokiej rozdzielczości, Polycom stanowi mądry wybór dla organizacji poszukujących sprawdzonej konkurencyjnej przewagi dla maksymalizacji jakości współdziałania.


Teleobecność

Polycom oferuje pełny asortyment rozwiązań teleobecności wysokiej rozdzielczości za pośrednictwem sieci IP poczynając od rozwiązań teleobecności osobistej po rozwiązania wirtualnej obecności całych audytoriów. Każde środowisko teleobecności Polycom zapewnia wspólny zbiór właściwości, które są spójne od jednego rozwiązania do następnego. Wszystkie rozwiązania stanowią przykład nadzwyczajnego realizmu za sprawą architektury UltimateHD™. Dzięki wprowadzeniu obrazu o rozdzielczości HD, głosu jakości HD oraz możliwości dzielenia się treściami w jakości HD, doznania towarzyszące teleobecności przewyższają typową komunikację wizualną. Dobrze zaprojektowane środowiska są tak wyskalowane i dostrojone, że ludzie są jak żywi i mają rzeczywiste rozmiary, co daje złudzenie wspólnego przebywania w tym samym pomieszczeniu


Rozwiązania wideo

Rozwiązania wideo firmy Polycom dostarczają intensywnych doznań komunikacji wizualnej wysokiej rozdzielczości poprzez komputery biurkowe, pokoje konferencyjne, sale wykładowe, środowiska wirtualnej obecności całych grup osób. Organizacje wykorzystują nasz zintegrowany asortyment zgodnych ze standardami rozwiązań, aby zwiększyć efektywność, poszerzyć wiedzę i przyspieszyć podejmowanie decyzji w oddziałach na całym świecie. Niezauważalnie dla użytkowników zintegrowane z wiodącymi w branży aplikacjami przepływu pracy, rozwiązania wideo firmy Polycom wspomagają intuicyjne interfejsy użytkownika i scentralizowaną aplikację zarządzania, aby przyspieszyć przystosowanie firmy i zwiększyć zwrot z inwestycji od użytkownika końcowego po prezesa zarządu.


Rozwiązania głosowe

Polycom jest wiodącym niezależnym dostawcą zgodnych ze standardami telefonów IP. Polycom oferuje wybór spośród wielu platform głosowych obsługujących kontrolę połączeń oraz asortyment modeli telefonów IP, aby spełnić unikalne wymagania komunikacyjne Twojej organizacji. Telefony IP firmy Polycom zostały zaprojektowane w celu dostarczenia wyjątkowychy wrażeń komunikacyjnych. Zapewniają znakomitą jakość dźwięku, zaawansowaną funkcjonalność, łatwość obsługi, uproszczoną konfigurację, uaktualnienia oraz bezpieczeństwo inwestycji w przyszłości.


Fujitsu
AVG

AVG

Kategoria: Bezpieczeństwo IT

Mimo międzynarodowego sukcesu, AVG nieprzerwanie inwestuje w badania i rozwój, współpracując z czołowymi uczelniami technicznymi w celu utrzymania wysokiego poziomu zaawansowania technologicznego. W ciągu ostatnich kilku lat firma rozwijała się bardzo dynamicznie.


Doskonaląc technologię oraz oferując swoje produkty w kolejnych językach i dla kolejnych platform, firma AVG stawia sobie za cel dalszy wzrost i zaspokajanie ludziom na całym świecie ochrony przy użyciu najnowocześniejszych technologii zabezpieczających.


Oferta produktowa:


AVG Anti-Virus
AVG Internet Security
AVG File Server Edition
AVG Internet Security Business Edition
AVG LinkScanner
AVG PC Tuneup

ESET

ESET

Kategoria: Bezpieczeństwo IT

Sztandarowymi produktem firmy ESET jest wielokrotnie nagradzany program antywirusowy oraz antyspyware ESET NOD32 Antivirus. Dynamika rozwoju ESET znalazła uznanie firmy doradczej Deloitte, która od wielu lat klasyfikuje spółkę ESET w gronie pięciuset najszybciej rozwijających się firm technologicznych (Deloitee’s Technology Fast 500). Niezawodność rozwiązań firmy ESET potwierdzają liczne certyfikacje przyznane przez specjalistyczne organizacje badawcze, takie jak Virus Bulletin, AV-Comparatives czy West Coast Lab.


Pakiety oprogramowania ESET:

ESET
Symantec

Semantec

Kategoria: Bezpieczeństwo IT

Firma Symantec jest liderem w branży oprogramowania infrastrukturalnego, zapewniającego przedsiębiorstwom i użytkownikom indywidualnym bezpieczeństwo w globalnej sieci. Pomaga także klientom chronić infrastrukturę, dane i kontakty, dostarczając oprogramowanie i usługi, które umożliwiają rozwiązywanie problemów z zakresu zagrożeń bezpieczeństwa, dostępności, zgodności z przepisami i wydajności. Centrala firmy Symantec znajduje się w Cupertino w Kalifornii (USA), a jej filie działają w 40 krajach. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.symantec.com.


Symantec
Gdata

Gdata

Kategoria: Bezpieczeństwo IT

G Data Software jest specjalistą w zakresie bezpieczeństwa sieciowego i pionierem rozwiązań antywirusowych. Dynamiczny rozwój założonej w 1985 roku firmy w niemieckim Bochum zapoczątkował pierwszy na świecie program do ochrony przed wirusami - G Data AntiVirusKit. Obecnie rozwiązania G Data dostępne są w ponad 60 krajach.


G Data Software jest specjalistą w zakresie bezpieczeństwa sieciowego i pionierem rozwiązań antywirusowych. Dynamiczny rozwój założonej w 1985 roku firmy w niemieckim Bochum zapoczątkował pierwszy na świecie program do ochrony przed wirusami - G Data AntiVirusKit. Obecnie rozwiązania G Data dostępne są w ponad 60 krajach.


Programy G Data Software nieprzerwanie od wielu lat zdobywają nagrody w większości testów antywirusowych w całej Europie.


Gdata
F-Secure

F-Secure

Kategoria: Bezpieczeństwo IT

Połącz bezpieczeństwo punktów końcowych z zarządzaniem podatnościami


Ochrona punktów końcowych to najważniejszy element cyberbezpieczeństwa. Jeśli prewencja nie jest zarządzania odpowiednio, dużo trudniej jest radzić sobie z zagrożeniami i incydentami. Przykładem jest ransomware - gdy Twoje pliki zostaną zaszyfrowane, wszystko przepadło, nawet jeśli wykryłeś atak tuż po tym, jak się wydarzył.


Współczesne bezpieczeństwo punktów końcowych jest zbudowane na licznych warstwach, które uzupełniają się wzajemnie. Zarządzanie poprawkami zintegrowane z oprogramowaniem ochronnym zapewnia, że jesteś efektywnie zabezpieczony przed większością ataków wykorzystujących znane już podatności. Dodatkowo, nasze zabezpieczenia punktów końcowych od dekady wykorzystują technologie najnowszej generacji, takie jak analiza behawioralna i uczenie maszynowe. Przez lata tworzyliśmy zaawansowane rozwiązania, by najlepiej chronić Twój biznes.


Jako partner F-Secure prowadzimy sprzedaż oraz wdrożenia wszystkich produktów tego producenta.


F-Secure
Acronis

BitDefender

Kategoria: Bezpieczeństwo IT

Twórcą popularnego oprogramowania BitDefender jest rumuńska firma Softwin. Zajmuje się ona dostarczaniem rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa danych, portali, eContent i CRM. Powstała w 1990 roku w Bukareszcie, a dekadę później po raz pierwszy wypuściła na rynek swój sztandarowy produkt.


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i użyciu najnowszych technologii, Softwin błyskawicznie stał się jednym z liderów w dziedzinie rozwiązań antywirusowych. Firma została uhonorowana za innowacyjne rozwiązania przez Europan Commission and Academy, a wielokrotnie nagradzany BitDefender posiada atesty wszystkich głównych ośrodków certyfikujących programy antywirusowe: ICSA Labs, CheckMark, CheckVir, TuV i Virus Bulletin.


BitDefender

Acronis

Kategoria: Bezpieczeństwo IT, Ochrona danych

Globalny lider ochrony danych w chmurze hybrydowej. Założona w Singapurze w 2003 roku, aktualnie działająca w 18 krajach. Acronis ustanawia standardy dla kopii zapasowych, disaster recovery, zabezpieczenia danych oraz współdzielenia danych.


Oferowane przez nas rozwiązania Acronis:


Acronis
Veeam

Veeam

Kategoria: Bezpieczeństwo danych, Pamięci masowe i serwery

Veeam Software, partner programu Elite VMware Technology Alliance, opracowuje innowacyjne produkty w zakresie zarządzania infrastrukturą wirtualną oraz ochrony danych. Klienci korzystający z usług firmy Veeam mogą zredukować koszty, zminimalizować ponoszone ryzyko oraz w pełni wykorzystać możliwości, jakie zapewnia wirtualizacja.


Linia produktów


Veeam szybko rozwija swoją pozycję międzynarodową oraz sieć partnerów globalnych i będzie wciąż oferować innowacyjne i praktyczne rozwiązania pomagające specjalistom IT lepiej zarządzać swoimi infrastrukturami wirtualnymi VMware vSphere oraz Microsoft Hyper-V.


Veeam Backup & Replication™ z vPower™ zapewnia zaawansowaną ochronę danych związanych z wirtualizacją (Virtualization-Powered Data Protection™). Jest najlepszym rozwiązaniem Backupu maszyn wirtualnych i współpracuje zarówno z VMware, jak i Hyper-V.


Veeam ONE™ jest pojedynczym, łatwym w użyciu i wydajnym rozwiązaniem zapewniającym nieprzerwany monitoring, analizę wydajności, optymalizację zasobów, oraz raportowanie zarządzania dla VMware i Hyper-V. Składający się z Veeam Monitor™, Reporter, oraz Business View™, Veeam One dostarcza administratorom wirtualizacji wszystkich potrzebnych narzędzi w przystępnej cenie.


Veeam rozszerza kompleksowy monitoring VMware na Microsoft System Center z zestawem Veeam Management Pack™(MP) oraz na HP Operations Manager z wtyczką Veeam Smart Plug-in™ (SPI). Używany przez ponad 1200 odbiorców na całym świecie, Veeam MP i SPI pomagają biznesom zarządzać fizycznymi i wirtualnymi infrastrukturami, aplikacjami, oraz zależnościami z jednej konsoli eliminując potrzebę stosowania dodatkowych struktur monitoringu


Microsoft

Microsoft

Kategoria: Oprogramowanie serwerowe / biurowe

Microsoft to największe przedsiębiorstwo z branży informatycznej na świecie. Znane jako producent systemów operacyjnych MS-DOS, Microsoft Windows oraz oprogramowania biurowego dla firm i odbiorców indywidualnych jakim jest pakiet programów Microsoft Office.


Podział rodzajów licencji prezentuje się następująco:


- Licencje OPEN (MOLP) – dostępne w wersji elektronicznej (dostępne za pośrednictwem VLSC (Volume Licensing Service Center))
- Licencje OEM – dedykowane i przypisane do konkretnego fizycznego sprzętu (serwera, laptopa, komputera stacjonarnego)
- Licencje FPP (BOX) – standardowa wersja pudełkowa oprogramowania, wybierana najczęściej przez użytkowników domowych.


Microsoft wydzielił także licencje ze względu na zakres użytkowania oprogramowania, w związku z czym wyróżnia się:


- Licencje komercyjne – dla firm i przedsiębiorstw
- Licencje edukacyjne – dla podmiotów edukacyjnych i naukowych
- Licencje rządowe – dla placówek rządowych oraz urzędów.


Tak szeroki wachlarz możliwości licencjonowania oprogramowania pozwala dobrać odpowiednią licencję do indywidulanych potrzeb każdego klienta


W ofercie posiadamy wszystkie dostępne licencje Microsoft włączając Office 365 oraz Azure.


Cisco

Cisco

Kategoria: Infrastruktura telekomunikacyjna

Cisco jest światowym liderem w dziedzinie technologii sieciowych przeznaczonych do obsługi Internetu. Sieci są fundamentem komunikacji przedsiębiorstw, szkół, administracji publicznej i osób prywatnych, a fundamentem Internetu i innych sieci opartych na protokole internetowym (IP) są rozwiązania firmy Cisco.


Produkty Cisco:


Cisco
Dell

Dell

Kategoria: Infrastruktura telekomunikacyjna, Pamięci masowe i serwery, Stacje robocze

Dell
Citrix

Citrix

Kategoria: Bezpieczeństwo IT, Wirtualizacja

Citrix Systems Inc. (notowana na giełdzie NASDAQ: CTXS) – amerykańska firma informatyczna z siedzibą w Fort Lauderdale na Florydzie (USA). Firma została założona w 1989 roku i obecnie skupia się na łączeniu technologii wirtualizacji, tworzenia sieci i przetwarzania w chmurze w pełne portfolio produktów, które zapewniają użytkownikom pracę w wirtualnych środowiskach oraz pozwalają na tworzenie wirtualnych centrów danych dla informatyki. Obecnie ponad 330 000 organizacji na całym świecie działa w oparciu o rozwiązania Citrix.


Produkty Citrix:


Citrix XenDesktop (dawniej: Desktop Server)
Citrix XenApp (dawniej: Presentation Server, MetaFrame, WinFrame)
Citrix XenApp Fundamentals
Citrix XenServer
Citrix Essentials for XenServer
Citrix Access Gateway
Citrix BranchRepeater (dawniej: WANScaler)
Citrix Password Manager
Citrix EdgeSight
Citrix NetScaler
Citrix Online


Citrix
Iiyama

Iiyama

Kategoria: Monitory

Iiyama Corporation – japońska firma przemysłu elektronicznego produkująca monitory i odbiorniki telewizyjne.


Vmware

Vmware

Kategoria: Wirtualizacja

Zastosowanie produktów VMware gwarantuje uzyskanie korzyści w wielu obszarach, takich jak: konsolidacja serwerów, zapewnienienie ciągłości procesów biznesowych, optymalizacja procesów produkcji oprogramowania.